Volei: Victorie muncită pentru elevele lui Adrian Pricop

csm-adep-volei
Voleibalistele de la CSM-CS ADEP Satu Mare s-au impus în faţa echipei din Caransebeş cu scorul de 3-1, la capătul unui meci destul de disputat. Partida ce s-a jucat sâmbătă, 1 februarie, pe terenul sătmărencelor a contat pentru etapa a VIII-a a Diviziei A2 la volei feminin.
După ce sătmărencele au câştigat primele două seturi (25-22 şi 25-19), bănăţencele s-au mobilizat reuşind să smulgă victoria în setul al III-lea (26-28). Ultima parte a meciului le-a aparţinut însă sătmărencelor care au reuşit, nu fără ceva emoţii, să-şi adjudece setul IV cu scorul de 25-20. Astfel, la sfârşitul partidei tabela de marcaj arăta scorul de 3-1 la seturi, în favoarea elevelor lui Adrian Pricop.

Un Comentariu la "Volei: Victorie muncită pentru elevele lui Adrian Pricop"