SOMIPRESS angajează operator presă şi mecanic întreţinere

somipress-romania5

Sunteti o persoana dinamica, cu spirit de initiativa, orientata spre progres si autodezvoltare? Atunci alaturati-va echipei noastre!

Companie multinationala cu experienta de peste peste 40 de ani in turnarea sub presiune a aluminiului pentru sectoarele automotive si electrocasnic recruteaza personal pentru urmatoarele pozitii:

I . OPERATOR PRESA

RESPONSABILITATI :
– gestionarea insulei de lucru

CERINTELE POSTULUI :
– studii medii sau profesionale
– cunostinte in metalurgie, mecanica – constituie avantaj

II. MECANIC INTRETINERE

– urmareste respectarea parametrilor și normelor tehnice de realizare a lucrărilor de întreținere și reparații
– identifică utilajele,echipamentele şi componentele defecte, în vederea remedierii;
– executa lucrarile de reparatii si intretinere conform Planului de Mentenanta aprobat de conducerea societatii

– studii medii tehnice
– experienta in domeniu constituie avantaj

OFERIM :
– pachet salarial atractiv
– posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
– dezvoltarea personala si profesionala
– mediu de lucru la standarde occidentale

Persoanele interesate pot sa  trimita CV-urile la adresa de email: c.lupu@somipress.com sau sa le depuna la sediul societatii: loc. Satu-Mare, Str. Ratu-Mare,nr.76 . Informatii suplimentare se pot obtine la numarul de telefon: 0729.934.441.

Candidatii selectati vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.