Brutaria Varga Quattro angajează inginer tehnolog alimentar

Brutaria Varga Quattro SRL din Carei caută un inginer alimentar pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din domeniul producției alimentare. Dacă ești o persoană creativă, orientată către rezultate și dornică să contribuie la inovație, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

Pregătește documentele pentru audit si control (DSV, HACCP, etc. );

Implementează si controlează standarde de igiena, ordine, trasabilitate si siguranță alimentară;

Creaza etichete pentru produse finite;

Asigura respectarea procedurilor, completarea corecta a documentelor si a rapoartelor

Verifică respectarea condițiilor de protecție a muncii și asigură un climat adecvat procesului de producție;

Cerințe:

Studii superioare în domeniul ingineriei alimentare sau echivalent;

Experiență anterioară într-un mediu de producție alimentară, constituie un avantaj;

Cunoștințe solide despre procesele de producție și standardele de calitate;

Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator;

Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor produse alimentare de calitate;