Concert extraordinar cu Aldo Blaga la Negrești-Oaș

Aldo Blaga&TzikaSax Orchestra vor concerta joi (7 martie) seara la Negrești-Oaș. Concertul va avea loc de la ora 18.00 la Sala de evenimente „Colț de Rai”.

Intrarea este liberă, dar pentru o mai bună organizare accesul se va face pe bază de invitație. Invitațiile se pot ridica de la Casa de Cultură. Pentru rezervări, doritorii sunt invitați să sune la numărul de telefon 0740.465.885.

„Acesta este modul nostru de a spune: Îți mulțumim, femeie! Îți mulțumim mamă, bunică, soție, fiică, nepoată, prietenă!

Îți mulțumim pentru că exiști, pentru că oferi echilibru comunității noastre, pentru că iubești și te lași iubită. Pentru toate acestea, te invităm să participi joi seara, 7 Martie 2019, la Concertul extraordinar pe care îl organizăm de Ziua Internațională a Femeii, pentru a-ți spune cât de mult însemni pentru orașul nostru.

Vă aștept cu drag!” este mesajul primarului orașului Negrești-Oaș, Aurelia Fedorca.

Evenimentul este organizat de Primăria și Consiliul Local Negrești-Oaș, prin Casa Orășenească de Cultură din localitate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.