DUNCA EXPEDITII angajează conducători auto

Responsabilitatile acestui post sunt:
– Efectueaza servicii de transport marfa pe rute nationale si internationale
– Respecta programarea la incarcare si descarcare
– Comunica permanent cu Dispeceratul
– Respecta legislatia in vigoare priving circulatia pe drumurile publice

Cerintele sunt:
– Atestat transport marfa, generala
– Permis conducere C+E
– Card tahograf
– Experienta de minim 1 an (daca nu aveti experienta minim 1 an, va oferim un program de formare profesionala care implica o clauza de loialitate de 1 an alaturi de compania noastra)
– Cunostinte minime de mecanica auto
– Cunostinte de utilizare a tahografului – Atestat ADR si / sau Agabaritice – constituie un avantaj

Asiguram venituri considerabile in functie de proiect:
– Comunitate (Europa) intre 1500-1800 de euro;
– Europa-Romania tur-retur 1300-1500 euro;
– Transport Intern Romania 800-1000 euro.
-Tractiune in zona Ardeal venit fix 2500 ron.

Pentru detalii cu privire la acest post:

Tel: 0742208820 si 0744620704
Email: office@duncaexpeditii.ro ; receptie@duncaexpeditii.ro