Rezultatele obținute de dansatorii de la „Royal Dance Club” și Școala de Arte la „Cupa Sătmarului” 2015

dans

Liceul cu Program Sportiv de pe strada Ady Endre din Satu Mare a găzduit în perioada 9-10 mai, cea de-a V-a ediție a Concursului Național de dans sportiv „Cupa Sătmarului”.

Perchile de la „Royal Dance Club” și Școala de Arte din Satu Mare au obținut următoarele rezultate la diferitele categorii de vârstă și clasă:

Ciprian Marița – Oana Bumba: locul I open standard și latino (vârsta 12-13 ani)
Eduard Ignat – Luiza Jurcuț: locul III la Open Latino (vârsta 14-15 ani)
Patrick Cordea – Laura Lăzărescu: locul III la clasa E și Open Latino (vârsta 6-9 ani)
Andrei Loga – Astrid Ștef: locul I la clasa Hobby (vârsta 10-11 ani)
Toth Aramisz – Luana Arnaut: locul II la clasa E și Open Latino (vârsta 6-9 ani)
David Masculic – Iris Roatiș: locul I open standard și locul IV la open latino (vârsta 16-18 ani)
Laurențiu Ocian – Ioana Iagher: locul I la open basic standard și locul III la Open Standard (vârsta 16-35 ani)
Raul Koskocsak – Diana Varga: locul II la open latino (vârsta 19-35 ani)
Armand Ștef – Larisa Botiș: locul VI la clasa D și locul IV la Open basic standard (vârsta 12-13 ani)
Mihnea Opre – Iulia Chereji: locul I la open basic standard, locul III open standard și locul VI la open basic latino (vârsta 14-15 ani)
David Decsei – Anamaria Dan: locul IV la Open Basic Latino și Standard (vârsta 14-15 ani)
Denis Coșarcă – Cerasela Torja: locul V la Open basic Standard și Latino (vârsta 10-11 ani)
Răzvan Stan – Cristiana Lucuț: locul IV la clasa Hobby (vârsta 10-11 ani)
Alex Nagy – Mădplina Bontea: locul III la clasa E (vârsta 16-35 ani)
David Lucuț – Sandor Raisa: locul III la precompetițional 2 dansuri (vârsta 4-7 ani)
Luca Bratosin – Denisa Bota: locul IV la debutanți cha cha (vârsta 8-9 ani)
Luca Cionca – Alessia Breaz: locul V la debutanți cha cha (vârsta 8-9 ani)
Adrian Botiș – Daria Mocanu: locul II la precompetițional 1 dans (vârsta 4-7 ani)
Kuki Roland – Kuki Vivien: locul I la precompetițional 3 dansuri (vârsta 8-9 ani)
Andrei Lodină – Verona Pugner: locul III precompetițional 3 dansuri (vârsta 8-9 ani)
Sebastian Vasil – Rebeca Guia: locul II la debutanți cha cha (vârsta 4-7 ani)
Alexandru Pop – Ioana Bob: locul II la debutanți cha cha (vârsta 4-7 ani)
George Petric – Deona Pricop: locul IV la debutanți cha cha (vârsta 8-9 ani)
Octavian Caracionyi – Letiția Bran: locul III la debutanți cha cha (vârsta 8-9 ani)
Adelina Varna: locul III la solo fete cha cha (vârsta 4-7 ani)
Giulia Rocaforte: locul VI la solo fete cha cha (vârsta 4-7 ani)
Vlad Ardelean – Denisa Cadar: locul VI la debutanți cha cha (vârsta 8-9 ani)
Nicolas Pop – Iulia Chilințan: locul II la debutanți cha cha (vârsta 10-11 ani)
Alexandra Ticovan: locul IV la solo fete cha cha (vârsta 4-7 ani)
Domonica Mako: locul IV lo solo fete cha cha (vârsta 10-14 ani).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.