Handbal: CSM Satu Mare – Naţional Sighişoara

handbal1
Handbaliştii de la CSM Satu Mare vor primi miercuri, 27 februarie, vizita echipei Naţional Sighişoara. Meciul va avea loc cu începere de la ora 17.00, în sala de sport a LPS de pe strada Ady Endre. În prezent oaspeţii ocupă locul VII clasându-se astfel înaintea echipei noastre care în momentul de faţă se află pe poziţia a VIII-a. Vă reamintim că elevii lui Nicolae Istrate au învins în prima etapă a returului Diviziei A la handbal masculin echipa Unirea Sânnicolau Mare cu scorul de 45 la 36, ceea ce le-a mai crescut moralul. Însă echipa noastră se confruntă cu probleme serioase având în vedere numărul mare de accidentaţi din cadrul lotului.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.