Vezi ce locuri de muncă sunt vacante în Satu Mare

job

302 locuri de muncă sunt vacante în județ la acest sfârșit de săptămână conform Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Satu Mare. Dintre acestea 279 sunt oferite de agenți economici din municipiul Satu Mare.

Click aici pentru lista completă.

Comentarii

comentarii

2 Comentarii la "Vezi ce locuri de muncă sunt vacante în Satu Mare"

  1. marius   10 ianuarie 2014 at 10:28 am

    WHATAFY SRL din Satu Mare angajeaza operator calculator.

    Cerinte

    – cunostinte bune PC si internet

    – Cunostinte de baza Photoshop sau alt program de editare foto

    – cunoasterea retelelor de socializare Facebook, Google +, Twitter etc.

    – creativitate

    – cunostinte temeinice in domeniul sportului

    – experienta in plasarea pariurilor atat la agentii online cat si offline

    Responsabilitati

    – creare imagini cu texte pentru a fi postate pe retelele sociale

    – postare bilete si ponturi pe retelele sociale

    – intretinerea paginilor din retele sociale

    Beneficii

    – salar atractiv

    – sansa de a castiga experienta in Social Media

    – conditii de munca la birou la standarde europene

    Răspunde
  2. Bogdan   26 februarie 2014 at 10:20 am

    Ii mai valabila oferta?..dak da da-mi un rsp pe bogdan1fns@yahoo.com

    Răspunde